Zamotaný život úvod

15. dubna 2008 v 19:37 | sims-paja

  • Ahojky tak já vám tady slibovala komix...
  • Komix se tedy jmenuje zamotaný život...Je to docela dobré...
  • Je to o mladé Teence která má skvělou rodinku...Také se někdy hádá s mámou i tátou a ve škole je problémové dítě ale jinak je to skvělá holka :)...
Ahojky tak já jsem Molly Seeová a je mi 16 let..Bydlím v Krasohlídkově v malinkém útulném paneláku... Ve škole většinou dělám dost hrozné problémy ale mě to nevadí nejhorší je na tom jak reaguje na to máma s tátou... Učitelka si na mne ale snad zasedla :( nenávidím ji...!!
Tak tohle je můj táta jmenuje se Martin See a je strašně hodný ale jinak ani moc ne :D mno to nevadí...Bydlí semnou a s náma a nikdy se z mámou nehádají... :) to mám velikou radost...!!
Tohle je máma je fakticky hrozně hodná ale jenom když si úča nestěžuje a nebo si domu nepřitáhnu 5 nebo 4 máma chce aby sem byla šikovná :D ale je to směšný...!! Jinak mám jí moc ráda je to moje oblíbená osůbka :) ...!!
Tohle je moje nejmilovanější zvířátko je to moje kočička moje nej zvíře a i ona je moje nej :) jmenuje se Kitty :) už jí máme 2 roky :) ...!!
To je moje Mekkie pejsánek klásňoučký :) mám jí taky strašně mocíííík ráda :) ....!!
Moje učitelka děsná kravka nenávidím jí kdyby si mámě nestěžovala pořád tak je to bájo!! Na mě má prostě pokaždý něco i když nic zrovna neprovedu!!!
To je moje nejůžasnější a nejlepší kamarádka je jí také 16 let :) jmenuje se Mellody je nejůžasnější to mi věřte lidi prostě vždycky stojí při mě a párkrát vzala vinu na sebe místo mě :) ale to my si děláme pořád a také mě nikdy nezradila :) ...!!
Tak jí nenávidim už od školky nikdy nebyla hodná dělá mi naschvály ve třidě mi dala prdící polštář na židly a to jsme byli ještě v 5 třídě a já sem utekla na záchod a dokonce školy jsem tam byla a nevylezla pak sem řekla kámošovy a on jí zbil!! Měla velký monokl :D sem se jí smála... Jo jí je taky 16 ale hrozně nafoukaná holka!!
!!Pokračování příště!! (Chybí mi ještě někdo nejsou to všichni ale nemusíte znát celou třídu Molly xD)
//<![CDATA[ //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama